Čo Vám ponúkame?

Dokážeme Vám ponúknuť oveľa viac, ako ste si doteraz mysleli. Pozrite si ponuku našich služieb a určite si z nej vyberiete práve to, čo v skutočnosti budete potrebovať.

Spoločnosť TAXI LEVICE Vám ponúka prepravu osôb komfortnými vozidlami 24 hodín denne, 7 dní v týždni, so spoľahlivými a skúsenými vodičmi, ktorí okrem toho, že Vás bezpečne dovezú na miesto určenia, Vám vždy radi a ochotne pomôžu s Vašou batožinou, kočíkom, invalidným vozíkom a dokonca aj s Vašim domácim miláčikom. Prepravu zabezpečujeme vozidlami značky Škoda Superb (4+1), Toyota Prius Plus (6+1) a Nissan Leaf (4+1), ktoré vrámci maximálnej bezpečnosti disponujú 10 airbagmi, minibarom – pre náročnejších zákazníkov, či detskou autosedačkou (v prípade potreby).

Naše vozidlá sú vždy v 100%-nom stave, nakoľko sú pravidelne servisované a hygienicky udržiavané. Ak si potrpíte na komfortnú a bezpečnú jazdu, naša spoločnosť je tou správnou voľbou.

Ponuka transportu platí ako pre fyzické osoby, tak aj pre firemných zákazníkov, ktorým pri dlhodobej spolupráci vieme upraviť cenník jázd priamo na mieru. Letiskové transfery realizujeme na rôzne letiská akými sú napríklad letisko v Bratislave (80€), Košiciach, Budapešti (80€), Viedni (110€), Prahe, či Krakowe. V prípade otázok, či nejasností ako aj možných objednávok Vás poprosíme kontaktovať nás na telefónnom čísle 0915415522 alebo emailom na mail@taxilevice.eu

Tešíme sa na Vás a našu spoločnú jazdu.

Tím TAXI LEVICE

TAXI Služba

Naša TAXI služba je ako žiadna iná. Vždy a všade sme včas, kladieme vysoký dôraz na kvalitu našich služieb, disponujeme profesionálnymi a skúsenými šoférmi a ponúkame Vám priestranné a komfortné automobily.

Airport TAXI

Vždy sme dokonale pripravení, že spolu s Vami budeme tráviť aj dlhší čas počas našej cesty. K dispozícii máme nadštandardné vybavenie automobilov, disponujeme dokonca aj minibarom a taktiež sa dokážeme prispôsobiť Vašim potrebám počas celej cesty. . Doteraz cesta na letisko nikdy nebola pre Vás pohodlnejšia.

Kuriér TAXI

V časoch kedy iní zlyhávajú, my rastieme. Váš balík nikdy nebol doručený rýchlejšie, ako to zvládne s našou pomocou. Kuriérske služby Vám poskytujeme aj počas víkendov a sviatkov bez zbytočných príplatkov.

Svadobné TAXI

Nablýskaná limuzína, elegantná výzdoba a skúsený šofér ktorý, sa o Vás postará. Toto všetko je spojené s jedným z najdôležitejších dní Vášho života. Na všetky detaily myslíme spolu s Vami a budeme poctený, ak sa môžeme v práve tento Váš deň stať aj my jeho súčasťou.

Biznis TAXI

Priveľa pracujete a nemáte čas tráviť celý deň šoférovaním? Máme pre Vás pripravené reprezentačné vozidlo spolu aj so šoférom. Teraz budete už na každom stretnutí včas. Spoločnosť Vám bude robiť príjemný a skúsený šofér a dokonca počas cesty sa budete môcť pohodlne venovať aj svojej práci.

Hotel TAXI

Vždy vieme kde a vieme aj kedy. Zaujímame sa o dianie v našom okolí a máme prehľad o všetkých možnostiach ubytovania a stravovania. Radi Vám dokonca Váš hotel aj odporučíme a zároveň Vás tam spolu aj s batožinou dopravíme.

Sociálne TAXI

Súčasťou nášho času tráveného s rodinou a priateľmi sú aj oslavy a rôzne slávnosti. Naše automobily sú prispôsobené tak, aby ste sa počas celej cesty cítili komfortne. Pokiaľ plánujete pred spoločnou večerou alebo obedom tráviť spolu aj príjemnú cestu, určite máme pre Vás to najvhodnejšie riešenie.

Nočné TAXI

Každodenná rutina, práca a stres sú zavŕšené víkendom, na ktorý sa počas celého týždňa najviac tešíme. Piatkové prípravy zaberú kopu času a Vy sa ponáhľate za priateľmi a partiou na rôzne udalosti. Často sa stane, že Vaša zábava končí v neskorých hodinách a potrebujete sa urýchlene dostať domov. Bezpečne Vás na akciu dopravíme a dokonca je možné si aj dopredu rezervovať skorý ranný odvoz naspäť domov.

Štartovanie káblami

Či už sú to chladné zimné mesiace alebo občasná nepozornosť pri vypínaní svetiel, aj skúseným šoférom sa stane, že pri otočení kľúčikom občas nastane moment prekvapenia a batéria sa rozhodne nepočúvať. Pokiaľ hľadáte okamžitú pomoc bez zbytočne drahých odťahových služieb, radi Vám pomôžeme.

Potrebujete sa zviezť?

Neváhajte a využite naše služby. Máme tisícky spokojných zákazníkov, ktorí naše služby využívajú pravidelene. Neváhajte ani chvíľu a pripojte sa k nim!

alebo telefonicky

Žijeme sociálne